Movies
Ratings
600
Jurassic WorldRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Horrible BossesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0