Series
Ratings
18
Gu Family BookRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- War of MoneyRated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0