Movies
Ratings
418
The MagicianRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 4.0