Movies
Ratings
218
Armour of GodRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0