Movies
Ratings
1321
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 2.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
NapoleonRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
MaRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 1.5
The WatchersRated ★ 2.5
Devils StayRated ★ 1.5
Night SwimRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
The Pale Blue EyeRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0