Series
Ratings
310
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5