Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5