Titles you rated
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 3.0
- 테미스의 검Rated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5