Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5