Series
Ratings
33
Masters of the AirRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The PlaylistRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Principles of PleasureRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0