Titles you rated
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0