Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The MoonRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0