Series
Ratings
306
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0