Titles you rated
FragtimeRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
Betty BlueRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 2.5
The March of FoolsRated ★ 2.5