Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0