Series
Ratings
33
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High KickRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0