Movies
Ratings
497
RatatouilleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0