Movies
Ratings
463
BossRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
The Floor PlanRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
SeagnalRated ★ 2.5
When This Summer is OverRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.5
The Evil DeadRated ★ 3.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0