Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
AnujaRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5