Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5