Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0