Series
Ratings
50
Long VacationRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 1.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 2.5
Light of My LionRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 1.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0