Titles you rated
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
A Dangerous MethodRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 1.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 5.0
The GhostRated ★ 1.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0
The Woman in BlackRated ★ 2.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
The AnimatrixRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 1.0
BambiRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0