Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Lumberjack the MonsterRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Kiba: The Fangs of FictionRated ★ 2.5
DownfallRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 4.5- The Wandering MoonRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
CharacterRated ★ 4.0
Lesson in MurderRated ★ 4.0
VillainRated ★ 4.5
Little Nights Little LoveRated ★ 3.5
In Those DaysRated ★ 3.0
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 3.5
Masquerade NightRated ★ 3.0
Every Trick In The BookRated ★ 3.0