Titles you rated
Porco RossoRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 1.0
RomaRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0