Titles you rated
Begin AgainRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0