Movies
Ratings
21
Music and LyricsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0