Series
Ratings
57
TriggerRated ★ 3.0
StartupRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5