Titles you rated
The ShiningRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
RawRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5