Movies
Ratings
215
My Little BrideRated ★ 4.0- CrossfireRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Amazing GraceRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0