Movies
Ratings
887
The First Slam DunkRated ★ 5.0
SpectralRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
ThinnerRated ★ 0.5
RunRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0