Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5