Titles you rated
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5- The Women of Our HomeRated ★ 2.0
The Birth of a FamilyRated ★ 1.0
Save the FamilyRated ★ 1.5
Masked ProsecutorRated ★ 2.0- First LoveRated ★ 2.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 2.5- Full of SunRated ★ 4.0
Jolly WidowsRated ★ 2.5
Lady StormRated ★ 2.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
The Great SeerRated ★ 2.5- Her HouseRated ★ 3.0
- King and QueenRated ★ 4.0