Movies
Ratings
40
TrainspottingRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
AwakeningsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0