Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0