Titles you rated
LucaRated ★ 3.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
The Last DuelRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5