Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Party 2Rated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 5.0
Mr & Mrs AdelmanRated ★ 5.0
Dark CityRated ★ 5.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 5.0
Beauty WaterRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 5.0