Series
Ratings
115
Got a Crush on YouRated ★ 4.5
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Well-Intended LoveRated ★ 4.0
The Love You Give MeRated ★ 4.0
Midsummer is Full of LoveRated ★ 4.0
The Love EquationsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Oh! My EmperorRated ★ 4.0
Love Better Than ImmortalityRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Love O2ORated ★ 5.0
You Are My GloryRated ★ 5.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.5
The Oath of LoveRated ★ 4.5
Unforgettable LoveRated ★ 4.5
Perfect and CasualRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Mr. BadRated ★ 3.5
Secrets in the LatticeRated ★ 5.0
My Little HappinessRated ★ 5.0