Movies
Ratings
343
WhiplashRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0