Series
Ratings
50
DexterRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5