Titles you rated
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The PaperboyRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0