Titles you rated
Witch's CourtRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5- Mother GamesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0