Movies
Ratings
201
PredestinationRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5