Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5