Movies
Ratings
194
SnowpiercerRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Dear DolphinRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Flying GiantsRated ★ 3.0
Oppai VolleyballRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
TMNTRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
MissingRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Trouble with the CurveRated ★ 5.0