Movies
Ratings
1414
SproutRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Heavy TripRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Le BonheurRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.5
Kill me nowRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
The MessageRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0