Series
Ratings
92
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0