Movies
Ratings
3628
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
My♡PuppyRated ★ 1.5
VictoryRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0