Titles you rated
TempestRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 1.5
SandglassRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
EncounterRated ★ 0.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
- 건축탐구 집Rated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
Seoul 1945Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0