Series
Ratings
66
King of DesertRated ★ 3.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0